Optional accessory cable for the 3BR X-PWR All-weather External Power Case for GoPro Hero 3 & Hero 4 Cameras
Power your GoPro Hero 3® or Hero 4® from your motorcycle, ATV, UTV, snowmobile or other powersports vehicle or a USB external battery.
GoPro and X-PWR Case Sold Separately.
(202-0068-66)
| SKU | 202-0068-66 |
| Barcode # | 202-0068-66 |
| Brand | 3BR Powersports |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.