Replacement clutch cable
Please note image is for reference only; product may vary between models/years.
(50-MN1-20T)
| SKU | 50-MN1-20T |
| Barcode # | 02-0219 |
| Brand | A1 Accessories |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000840000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.