A1 ACCESSORIES REPLACEMENT THROTTLE CABLE
- OEM Replacement
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(53-385-10)
| SKU | 53-385-10 |
| Barcode # | 03-0385 |
| Brand | A1 Accessories |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.