A1 ACCESSORIES REPLACEMENT THROTTLE CABLE
A1 Accessories throttle cable is your perfect OEM replacement cable that has been quality made and performance tested in all conditions. OEM specs to ensure quick & easy installation.
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(52-315-10)
| SKU | 52-315-10 |
| Barcode # | 8436966433 |
| Brand | A1 Accessories |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.