Replacement clutch cable.
Please note image is for reference only; product may vary between models/years.
(52-273-20)
| SKU | 52-273-20 |
| Barcode # | 0429782884 |
| Brand | A1 Accessories |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.