Replacement clutch cable.
Please note: Image is for reference only, product may vary between models/years.
(51-389-20)
| SKU | 51-389-20 |
| Barcode # | 05-0389 |
| Brand | A1 Accessories |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001125000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.