- Dimensions: 91 x 213cm
- Waterproof and thermal reflective Aluminized plastic
- Compact & Lightweight (around 100gms)
- Helps retain body heat
- Reusable
- Folds into compact size: 11 x 7.5cm
(ADVMOTO-ESB)
| SKU | ADVMOTO-ESB |
| Model # | ADVMOTO-ESB |
| Barcode # | 8825486756 |
| Brand | Adventure Moto |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001966000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.