ALL BALLS WHEEL BEARING KIT
All balls are rubber-sealed bearings for additional protection from water and dirt. Precision high-speed bearings manufactured to ABEC3 standards.
FEATURES
- OEM Replacement Bearing kit.
- Includes Wheel bearings and seals.
(25-1809)
| SKU | 25-1809 |
| Barcode # | 9363502069 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.