ALL BALLS REAR MASTER CYLINDER REBUILD KIT
FEATURES
- Kits contain all parts needed to re-seal leaking master cylinders
- Includes cup seals, copper washers, o-rings and replacement screws where applicable
Please Note: The main image displayed is representative of the item, but may vary depending on your specific model.
(18-1032)
| SKU | 18-1032 |
| Barcode # | 723980413201 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.