ALL BALLS WHEEL BEARING AND SEAL KIT
All balls are rubber sealed bearings for additional protection from water and dirt. Precision high-speed bearings manufactured to ABEC3 standards.
- OEM Replacement Bearing kit
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(25-1257)
| SKU | 25-1257 |
| Barcode # | 723980405886 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.