FEATURES
- Kits contain all parts needed to re-seal leaking master cylinders
- Includes cup seals, copper washers, o-rings and replacement screws where applicable
Please Note: The main image displayed is representative of the item, but may vary depending on your specific model. Actual kit components are listed in secondary image.
(18-1012)
| SKU | 18-1012 |
| Barcode # | 0374342378 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000468000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.