- Direct replacement for OEM tapered bearings
- Upgrade replacement for ball style bearings
- Mix and match bearings/seals for front-end conversions
- Heavy duty tapered roller bearings
(22-1021)
| SKU | 22-1021 |
| Barcode # | 0234313753 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001848000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.