FEATURES
- Save time and money with this complete OEM quality fork bushing kit
- Kits include fork leg and slider bushings along with any needed snap rings, o-rings and copper washers
- Bushings Dyno-tested to 500,000 strokes with less wear than OEM bushings.
- Complete bushing kits for all popular Off-Road/MX bikes
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(38-6115)
| SKU | 38-6115 |
| Barcode # | 6291376767 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.