ALL BALLS FRONT BRAKE CALIPER REBUILD KIT
Each kit contains all rubber parts necessary to rebuild one calliper.
- OEM Replacement
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(18-3291)
| SKU | 18-3291 |
| Barcode # | 1171380491 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.