ALL BALLS FUEL TAP REPAIR KIT
Quality design and construction of every All Balls piece meet the toughest standards and conditions - from daily commuting to full-on racing, all older bearing and seal designs are upgraded to the best and latest specs and designs.
FEATURES
- The fuel tap rebuild kit includes all the necessary gaskets, screws, washers and o-rings to rebuild your fuel tap.
- Perfect OEM Replacement
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(60-1207)
| SKU | 60-1207 |
| Barcode # | 4547407237 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.