ALL BALLS STEERING BEARING & SEAL KIT
Direct replacement for OEM tapered bearings. Upgrade replacement for ball style bearings. Mix and Match bearings/seals for front-end conversions.
- OEM Replacement
(22-1003)
| SKU | 22-1003 |
| Barcode # | 0612521885 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.