All Balls Suzuki DL1000 V-Strom 03-13 DL650 V-Strom 04-06 Front Brake Caliper Rebuild Kit
$84.50
In Stock
ALL BALLS BRAKE CALIPER REBUILD KIT
Quality design and construction of every All Balls piece meet the toughest standards and conditions - from daily commuting to full-on racing, all older bearing and seal designs are upgraded to the best and latest specs and designs.
FEATURES
- Each kit contains all rubber parts necessary to rebuild one calliper.
- OEM Replacement
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(18-3108)
| SKU | 18-3108 |
| Barcode # | 7681240670 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.