ALL BALLS CARBURETOR REBUILD KIT
All Balls Racing Carburettor Rebuild Kits include all of the necessary components to repair your carburettor.
- OEM Replacement
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
Please Note: The components in the kits are designed for U.S. models. Caution is advised when installing the kit on non-U.S. models, as the needles and jets may differ.
(26-1104)
| SKU | 26-1104 |
| Barcode # | 1171392714 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.