ALL BALLS FUEL PUMP KIT
The All Balls Racing Fuel Pump Kits include all the necessary parts to rebuild the O.E.M. fuel pump. Helps restore lost performance on low-functioning or broken pumps at an affordable price.
FEATURES
- Includes pump, filter, holes, clamps, wiring harness and filter, where necessary
- Plug and play installation
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(47-2037)
| SKU | 47-2037 |
| Barcode # | 1089230317 |
| Brand | All Balls |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.002142000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.