Replacement inflator canister kit for the Alpinestars Tech Air Offroad Airbag System.
(1 Canister only)
(AS69970230030OS)
| SKU | AS69970230030OS |
| Model # | AS69970230030OS |
| Barcode # | 2949711978 |
| Brand | Alpinestars |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001042000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.