Arrowheads Voltage Regulator is your perfect OEM replacement.
(6-AKM6001)
| SKU | 6-AKM6001 |
| Barcode # | 196140070840 |
| Brand | Arrowhead |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000720000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.