Arrowhead Electrical Products are a globally recognised manufacturer of rotating electrical parts and their components. They have over 45 years of experience and produce high-quality products at great prices!
- Replacement starter motor solenoid
(6-SMU6086)
| SKU | 6-SMU6086 |
| Barcode # | 196140077948 |
| Brand | Arrowhead |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.001224000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.