Arrowhead Voltage Regulators fits O.E.M. and Arrowhead motors. Designed to handle increased power loads. Replaces and exceeds original manufacturer specifications.
O.E.M. style connectors
(6-AYA6051)
| SKU | 6-AYA6051 |
| Barcode # | AYA6051 |
| Brand | Arrowhead |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000720000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.