B&B Offroad Black Number Plate Holder w/ LED Light
Remove the bulky stock number plate holder with our slim design- comes with LED number plate light.
FEATURES
- Mounting hardware supplied
- Comes with clear LED number plate light
- Quick and easy install
(S4-15BLK)
| SKU | S4-15BLK |
| Barcode # | 6437249701 |
| Brand | B&B Offroad |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.006440000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.