B&B Offroad Susuki DR650 96-21 Polished Number Plate Holder w/ LED Light
Rated 5/5 based on 2 reviews.
$135.00
In Stock
B&B Offroad Polished Number Plate Holder w/ LED Light
Remove the bulky stock number plate holder with our slim design- comes with LED number plate light.
FEATURES
- Mounting hardware supplied
- Comes with clear LED number plate light
- Quick and easy install
(S4-15)
| SKU | S4-15 |
| Barcode # | 2412798674 |
| Brand | B&B Offroad |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.006440000m3 |
Number plate holder
By: Kim Roach on 12 February 2018Great product fits well and looks good only thing wrong there was no connection on the wiring so had to solder it together no big deal
(5)
Great product
15 January 2018Fits to the DR frame perfectly. Fits an Aus number plate with mm to spare. Overall very well designed and made.
(5)