B&B Offroad Auxiliary Light Bracket
B&B Off Roads Auxiliary single light bracket is made from 5mm 5083 structural plate. It was designed to suit a 6 light bar. Add an auxiliary bracket and LED light to help Improve visibility whilst night riding
(S4-37S)
| SKU | S4-37S |
| Barcode # | S4-37S-POL |
| Brand | B&B Offroad |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.003600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.