B&B Offroad Polished Number Plate Holder w/ LED Light
B&B Off Road XTZ690/ 700 Tenere Number plate holder has been designed to replace the bulky standard assembly with a sturdy, neat unit. The Tail tidy accepts the standard Yamaha blinkers and is supplied with a LED number plate light.
FEATURES
- Mounting hardware supplied
- Comes with LED number plate light
- 3 piece CNC machined from high-quality alloy
(Y43-15)
| SKU | Y43-15 |
| Barcode # | Y43-15POL |
| Brand | B&B Offroad |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.006440000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.