B&B OFFROAD RADIATOR GUARDS
A modular design machined from two pieces of 2.5 mm thick alloy sheet assembled to give maximum air flow while presenting minimum visible core cross section to incoming debris.
FEATURES
- 2.5mm alloy structural plate
- All mounting hardware included
(Y45-19BLK)
| SKU | Y45-19BLK |
| Barcode # | Y45-19BLK |
| Brand | B&B Offroad |
| Shipping Weight | 1.3850kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Shipping Cubic | 0.020640000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.