In the enduro world, theres one face almost anyone could recognise - Geoff Ballard. Being the man behind Ballards Off-Road, the multi-time ISDE Gold Medalist and Australian Off-Road Enduro Champion has always strived for improving and developing products for everyone to enjoy.
- From 10-50psi this is perfect for adventure and road riders!
(PTG-001B)
| SKU | PTG-001B |
| Barcode # | 0598922244 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.0120kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000014000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.