Ballards 10mm x 1.25 brake light switch. For most Japanese bikes.
Features:
- High quality
- Made from stainless steel
(74-BPS001)
| SKU | 74-BPS001 |
| Barcode # | 469-00052-11 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.