- 12 Point hex for quicker locating to spark plug
- Ratchet design. Simply flip over for removal or installation
- Fits all common 2 stroke plugs
(34-RAT01)
| SKU | 34-RAT01 |
| Barcode # | 84-08901-11 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1620kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000126000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.