Withstands 700 degree Celcius
Do the right thing for your bike (Up to 2hp can be lost with blown out muffler packing)and the people around you.
(10-L35-102)
| SKU | 10-L35-102 |
| Barcode # | 9356558018051 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.2840kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.001881000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.