In the enduro world, theres one face almost anyone could recognise - Geoff Ballard. Being the man behind Ballards Off-Road, the multi-time ISDE Gold Medalist and Australian Off-Road Enduro Champion has always strived for improving products and making them easier to use for the general riding public.
- 8mm Disposable Fuel Filter
(15-25-3501B)
| SKU | 15-25-3501B |
| Barcode # | 25-3500 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.