FEATURES
- Durable 600D Poly outer case material
- Fully padded soft cell lining
- Rustproof zippers with double zip pullers
- Comfort grip formed carry handle
- Large mesh vent in opening front panel
(BA-1705-03)
| SKU | BA-1705-03 |
| Barcode # | 0012274714 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.3880kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.006696000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.