- Hooks onto front fender
- Holds 2 tyre levers
- Perfect for a 21" tube
- L 28 x W 18 x H 3cm
- Fender and tools not included
(29-RAL)
| SKU | 29-RAL |
| Barcode # | 11-5122 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.