Ballards Clutch Holding Tool
Ballards Clutch Holding Tool. Featuring 8mm spanner pins this tool ensures a reliable grip for your clutch components. Its versatile design extends to holding flywheels, gears, sprockets, and more, making it an indispensable asset for various maintenance tasks.
FEATURES
- Has 8mm spanner pins.
- Also can hold some flywheels, gears, sprockets etc!
(34-080008)
| SKU | 34-080008 |
| Barcode # | 72-1908 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.7400kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001875000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.