- Fits most CR/RM/KX and YZ spokes
- Fits NGK "B" series 13/16" and 17mm Spark Plugs
(34-620)
| SKU | 34-620 |
| Barcode # | 72-1018 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.