Ballards grip glue is specially formulated adhesive that will secure your grips without damaging them. It's easy to apply with a strong hold and suited to any kind of grip whether it be on-road, off-road, ATV, motorcycle and even bicycle grips.
Features
- Specially formulated to secure your grips without damaging them
- Easy to apply
- Strong adhesive suited for any type of grip
(14-110-061)
| SKU | 14-110-061 |
| Barcode # | 84-11006-1 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.