BALLARDS ALLOY CHAIN GUIDE
The all-new Ballards alloy chain guide consists of a CNC machined top piece which is mounted to a TPU guide piece at the bottom. This chain guide provides maximum strength and durability! Available for most late makes and models and in a range of colours.
FEATURES
- CNC machined
- OEM Replacement
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(BA-ARCG01-B)
| SKU | BA-ARCG01-B |
| Barcode # | ASCG-27-B |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.