In the enduro world, theres one face almost anyone could recognise - Geoff Ballard. Being the man behind Ballards Off-Road, the multi-time ISDE Gold Medalist and Australian Off-Road Enduro Champion has always strived for improving and developing products for everyone to enjoy.
- Ballards Mini Blinker
- Sold as a pair
- Push style globe
(74-IU15)
| SKU | 74-IU15 |
| Barcode # | 43-3096 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000352000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.