Great for the outback where the fuel can get suss!
- Serviceable type, keep it for life!
- Alloy, CNC Machined
- Suits 8mm fuel line
- 78.5mm in length
- For gravity fed and vacuum carby applications
(15-650)
| SKU | 15-650 |
| Barcode # | 25-3542C |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.0460kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000072000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.