BALLARDS FUEL TANK CAP
Ballard's all-new Ballards anodized fuel caps are a neat little addition that will give your bike that factory look.
FEATURES
- Includes fuel vent
- Anodised colour finish
- Made of A7009-T6 aluminium.
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(BA-FTC07-K)
| SKU | BA-FTC07-K |
| Barcode # | ASGT-38-K |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.