BALLARDS MAGNETIC DRAIN PLUG
Ballard's all-new magnetic drain plug is here! A neat little addition to your bike, these lightweight magnetic drain plugs will add some bling to your bike as a perfect OEM replacement.
FEATURES
- Lightweight magnetic plug
- Anodized finish
- OEM replacement
- Copper washer included
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment. Please check the size of your stock bolt before purchasing to ensure the correct fitment.
(BA-MDP01-B)
| SKU | BA-MDP01-B |
| Barcode # | AMBD-05-B |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.