Features
- Fits straight onto all MX guards
- Mini blinker holes on either side of extension
- Some slight guard mods may be required
- Clear lens with Red LED tail light
(74-ULT2)
| SKU | 74-ULT2 |
| Barcode # | 11-2432C |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.1580kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.001815000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.