- Replacement tail light Assembly
- Has clear piece for number plate lighting
- 80mm between the two mount points
(74-205)
| SKU | 74-205 |
| Barcode # | 42-10210A |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.2080kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000728000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.