Valves best friend, it does it all! Perfect for removing the valve core in a flash!
(VCT-001)
| SKU | VCT-001 |
| Barcode # | 0504289722 |
| Brand | Ballards |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000020000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.