- Screw Kit (set of 4).
- For fitting JET, EGO, VPS or STORM plastic guards to a Barkbusters backbone.
(BB-065)
| SKU | BB-065 |
| Model # | B-065 |
| Barcode # | 722301240267 |
| Brand | Barkbusters |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.005547000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.