BEARING WORX SWINGARM LINKAGE KIT
- OEM Replacement
Note: Image for reference only product may vary slightly for fitment
(90-600-03A)
| SKU | 90-600-03A |
| Barcode # | 1098829774 |
| Brand | Bearing Worx |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.