Designed specifically with the adventure enthusiast in mind
Improved block design for improved performance on-road by reducing deformation caused by wear
(8001949)
| SKU | 8001949 |
| Barcode # | 9341566204701 |
| Brand | Bridgestone |
| Shipping Weight | 7.5000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Shipping Cubic | 0.058560000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.