Champion Filters deliver maximum performance with unrivalled protection.
Created from the best materials available and are tested and certified to meet or exceed OE performance levels. Manufactured to Champions high-quality standards to ensure virtually zero defects.
(23-A69-13)
| SKU | 23-A69-13 |
| Barcode # | 4044197651467 |
| Brand | Champion |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000175000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Adventure Moto Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.